Bohaterowie Główni.


Pochodzi z Francji. Ma dwadzieścia lat, jest po studiach dziennikarskich. W swoim życiu nie była aniołem, ale chciała się zmienić. Jej jedyną rodziną jest brat i ciotka mieszkająca w Londynie. Wyprowadza się z Francji za sprawą Marthe, najlepszej przyjaciółki. W sekrecie zajmuje się muzyką. Uwielbia McFly i Kendall'a z Big Time Rush. Często reaguje zbyt emocjonalnie, a w mowie angielskiej używa francuskich zwrotów. Nie oczekiwała, że los spłata jej takiego figla.Rówieśniczka Eliane, z którą poznała się w szkole. Na przyjaciółkę często mówi 'Lia'. Jest ogromną fanką The Wanted. W porównaniu z Ellie, to ona jest tą rozsądną i inteligentną. Uwielbia sport, swego czasu grała w damskiej drużynie piłkarskiej. Świetnie gotuje. Bardzo kochliwa, chciała ułożyć sobie życie z Bastien'em. W ostatniej chwili wycofuje się i postanawia, że jedynym wyjściem jest ucieczka z kraju. Namawia Eliane do wyprowadzki do Londynu, gdzie miały zacząć nowe życie.


Loczek z  The Wanted. Dokonuje małego oszustwa, dzięki któremu jego życie przewraca się do góry nogami. Jedyną kobietą w jego życiu jest jego jaszczurka, Neytiri, do czasu przekrętu. Przez przyjaciół jest nazywany Bird'em. Swoją nieśmiałość do dziewczyn tuszuje głupimi żartami. Ma zamiłowanie do alkoholu i imprez, często trzeba go holować po takich ekscesach do domu.


Jeden z rozsądniejszych w The Wanted. Określany ksywką 'Łysy', co niespecjalnie pochlebia. Nie spodziewa się, że dzięki Jay'owi jego życie nabierze nowego tempa. Próbuje pozbierać się po toksycznym związku ze swoją narzeczoną, jednak ukrywa przed przyjaciółmi coś istotnego, związanego z przeszłością. Jego najlepszym przyjacielem w zespole jest James. Dzieli mieszkanie z Tom'em.Najmłodszy członek The Wanted. Pewny siebie, arogancki. Jest pewien, że każda dziewczyna padnie mu do stóp. Szybko przekona się, że wcale tak nie jest. Lekko rozkapryszony. Jego przyjaźń z Loczkiem niebawem zacznie się kruszyć, za sprawą pewnej dziewczyny. Uwielbia Boyz II Men. Potrafi być do wytrzymania, kiedy mu się chce. Lubi się chwalić swoim prawem jazdy.


Irlandczyk w The Wanted. Często wyśmiewany przez jego akcent. W szczęśliwym związku z Nareeshą, którą uważa za swoją księżniczkę i mieszka z nią. Wyrozumiały, idealny materiał na przyjaciela. Nie cierpi okruszków na pościeli. Pod wpływem alkoholu trzyma się niebezpiecznie blisko Nareeshy.


Macho w The Wanted. Uważa się za wysokiej klasy podrywacza. Udaje macho przed kolegami z zespołu. Obawia się, że wyśmieją go, gdy okaże swoje prawdziwe, romantyczne oblicze. Za pomocą nowej przyjaciółki uda mu się stworzyć związek, o którym marzył. W trzech słowach określany jako: dziecinny, utalentowany, obleśny.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz